• EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

• 11.04.2022 21:14
      • W poniedziałek, 11 października, uczniowie klasy piątej zdawali nareszcie egzamin praktyczny na kartę rowerową. Część teoretyczną zdawali kilka tygodni wcześniej. Egzaminy odbyły się po prawie rocznych przygotowaniach na zajęciach wychowania komunikacyjnego pod kierunkiem p.Marcina Smoczyka. Oba egzaminy dla wszystkich uczestników zakończyły się wynikiem pozytywnym i uczniowie klasy piątej są już pełnoprawnymi rowerzystami. 🚴‍♂️🚴‍♀️🚴🚲 Gratulacje‼️👏 Warto dodać, że obecnie karta rowerowa daje również uprawnienia do jazdy hulajnogami elektrycznymi. 🛴 Uczniowie otrzymali także kamizelki odblaskowe, których zakup sfinansował Fundusz Sprawiedliwości, aby w codziennym uczestniczeniu w ruchu drogowym byli lepiej widoczni. Szerokiej drogi! Przestrzegajcie przepisów!