2015/2016
Bartłomiej Chmurzyński - kl. II KSP
- I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza Wolina
- I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Szczecinie
- I miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego Grand Prix Polski w Koszalinie
- I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca o Kwiat Krokusa w Szczecinie
- II miejsce w Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza Kostrzyna nad Odrą
Michał Sorbian - kl. III KSP
- I miejsce w III Kołobrzeskim Turnieju "Skal&Helios Kinder Cup Tenis 2016"
- I miejsce w turnieju "Tenis 10" w kategorii do lat 9.
- II miejsce w turnieju tenisa "Talentiada"
- IV miejsce w deblu w Mistrzostwach Polskich w Tenisie Ziemnym
- najlepszy zawodnik klubu Promasters Szczecin w kategorii chłopców do lat 10.
Łukasz Borowski - kl. V KSP
- XI miejsce i tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Olimpus" z przyrody (opiekun: Marcin Smoczyk)
- finalista powiatowego konkursu "Dbam o zdrowie" (opiekun: Marcin Smoczyk)
- finalista Wojewódzkiego Konkursu "Mali Mistrzowie Języka" (opiekun: Aneta Krawczuk)
Gabriela Ładniak - kl. V KSP
- I miejsce w X Słonecznym Turnieju Tańca w Dziwnowie
- III miejsce w XII Turnieju Tańca Sportowego w Kamieniu Pomorskim
- IV miejsce w Turnieju Tańca o Puchar Województwa Zachodniopomorskiego ZTS Grand Prix Polski w Szczecinku
- V miejsce w Grand Prix Polski "Perła Bałtyku" w Międzyzdrojach
- V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju "Wyspa Tańca" w Wolinie
- VII miejsce w XIII Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych w Nowogardzie
Mateusz Studziński - kl. V KSP
- I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego "Amber Cup 2016" w Kołobrzegu w klasie D w tańcu latynoamerykańskim
- II miejsce w Turnieju Tańca o Puchar Województwa Zachodniopomorskiego ZTS Grand Prix Polski w Szczecinku w klasie E
- II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o "Kwiat Krokusa" w Szczecinie w klasie E
- II miejsce w Grand Prix Polski "Perła Bałtyku" w Międzyzdrojach w klasie D w tańcu latynoamerykańskim
- III miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno w klasie E
- III miejsce w XII Turnieju Tańca Sportowego w Kamieniu Pomorskim w klasie D w tańcu latynoamerykańskim
Jakub Błesiński - kl. VI KSP
- tytuł "Najlepszy Piłkarz" w Turnieju Piłkarskim o Puchar Prezesa Intermarche Rega Trzebiatów
- III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Badmintona w Rewalu
- I miejsce w powiatowych eliminacjach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w rzucie piłeczką palantową w ramach czwórboju lekkoatletycznego (opiekun: Jacek Hawełka)
- II miejsce w powiatowych eliminacjach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegu na 60 m w ramach czwórboju lekkoatletycznego (opiekun: Jacek Hawełka)
- II miejsce w powiatowych eliminacjach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w skoku w dal w ramach czwórboju lekkoatletycznego (opiekun: Jacek Hawełka)
Marcel Jarocki - kl. VI KSP
- III miejsce w gminnych eliminacjach "Małego Konkursu Recytatorskiego" w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (opiekun: Beata Bresler)
Julia Jędrzejko - kl. VI KSP
- I miejsce w powiatowych eliminacjach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegu przełajowym (opiekun: Jacek Hawełka)
- I miejsce w powiatowych eliminacjach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegu na 60 m w ramach czwórboju lekkoatletycznego (opiekun: Jacek Hawełka)
- II miejsce w powiatowych eliminacjach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w rzucie piłeczką palantową w ramach czwórboju lekkoatletycznego (opiekun: Jacek Hawełka)
- I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Badmintona w Rewalu
- I miejsce w turnieju tenisowym w Pogorzelicy
Łucja Siniowska - kl. VI KSP
- finalista Wojewódzkiego Konkursu "Mali Mistrzowie Języka" (opiekun: Aneta Krawczuk)
Jakub Sumiński - kl. VI KSP
- laureat wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego (opiekun: Emilia Podgórska-Lanczak)
- finalista powiatowego konkursu "Dbam o zdrowie" (opiekun: Marcin Smoczyk)
Adrianna Brząkała - kl. I KGim.
- II miejsce i tytuł laureata wojewódzkiego konkursu polonistycznego (opiekun: Beata Bresler)
- III miejsce w gminnych eliminacjach "Małego Konkursu Recytatorskiego" w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (opiekun: Beata Bresler)
- finalistka wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego (opiekun: Emilia Podgórska-Lanczak)
- VI miejsce i tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Olimpus" z języka angielskiego (opiekun: Emilia Podgórska-Lanczak)
- XII miejsce i tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Olimpus" z języka polskiego (opiekun: Beata Bresler)
- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznnym "Kangur" (opiekun: Katarzyna Pietrzak)
Oskar Jasłowski - kl. I KGim.
- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznnym "Kangur" (opiekun: Halina Woźniak)
Karolina Kułaga - kl. II KGim.
- nagroda publiczności w gminnym finale konkursu "Mamy Talenty"
Maciej Ludwiczak - kl. II KGim.
- II miejsce w zawodach Muay Thai "Polish Fighter Cup 4" w stójce uderzeniowej
Julia Łozicka - kl. II KGim.
- I miejsce w Regionalnych Zawodach Jeździeckich w skokach przez przeszkody w Nowielicach
- I miejsce w Zawodach Jeździeckich w skokach przez przeszkody w Benicach
- II miejsce w Zawodach Jeździeckich w skokach przez przeszkody w Mrzeżynie
- II miejsce w Gminnych Zawodach Jeździeckich w skokach przez przeszkody w Nowielicach
- III miejsce w Regionalnych Zawodach Jeździeckich w skokach przez przeszkody w Benicach
- III miejsce w III Zawodach Towarzyskich w Stajni "Pestka" w skokach przez przeszkody w Mrzeżynie
Patryk Szredziński - kl. II KGim.
- XV miejsce i tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Olimpus" z języka niemieckiego (opiekun: Natalia Westfal)
Nikola Jodłowska - kl. IIIa KGim.
- II miejsce w gminnych eliminacjach "Małego Konkursu Recytatorskiego" w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (opiekun: Aneta Krawczuk)
- II miejsce w gminnym finale konkursu "Mamy Talenty"
Jakub Wachowski - kl. IIIa KGim.
- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznnym "Kangur" (opiekun: Katarzyna Pietrzak)
Darianne Winiarska - kl. IIIb KGim.
- I miejsce w gminnym finale konkursu "Mamy Talenty"
Dawid Przywóski - kl. IIIb KGim.
- finalista wojewódzkiego konkursu z wiedzy o społeczeństwie (opiekun: Piotr Kleban)
- finalista Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Regionie (opiekun: Piotr Kleban)