• Wizyta w Domu Dziecka w Gryficach

• 26.12.2018 19:29
      • Święta Bożego Narodzenia oraz poprzedzające je tygodnie to wyjątkowy okres, podczas którego nikt nie powinien c...zuć się samotny czy odrzucony. Dzieciom i młodzieży święta kojarzą się najbardziej z choinką i prezentami, dlatego uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pobierowie postanowili sprawić wyjątkową niespodziankę swoim rówieśnikom z Domu Dla Dzieci w Gryficach. Do niecodziennego spotkania doszło 14 grudnia, a uczestniczył w nim Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz. Młodzież szkolna nie tylko spędziła z wychowankami miły czas, ale także przekazała im przygotowane przez siebie świąteczne paczki. Doświadczenie to było dla wszystkich dzieci doskonałą lekcją wychowawczą uczącą życzliwości, a także pokazującą jak wiele radości może przynieść bezinteresowne obdarowywanie innych.