• Rekolekcje wielkopostne

• 17.04.2019 19:54
      • Dziś zakończyliśmy trzydniowe rekolekcje wielkopostne, które w tym roku przebiegały pod hasłem „Bóg wybaczający – miłosierdzie”. Tradycyjnie w naszej szkole, rekolekcje miały charakter warsztatowy. Uczniowie brali udział w konferencjach rekolekcyjnych, które prowadził ks. Marcin Smoliga; warsztatach teatralnych, warsztatach tanecznych prowadzonych przez pana Krzysztofa Kończyńskiego (animatora muzycznego na Spotkaniach Młodych w Lednicy) i cukierniczych - prowadzonych przez ...panią Annę Dąbrowską. Nie zabrakło oczywiście musztry, którą prowadziła pani Paulina Nowak oraz uczniowie klasy IIIa gimnazjum. W tym roku puchar przechodni za najlepiej wykonaną musztrę paradną zdobyły klasy: III KSP, VI KSP, IIIa gim. W ostatnim dniu uczestniczyliśmy we Mszy świętej, a po niej zasiedliśmy do wspólnych, przygotowanych wcześniej, stołów wielkanocnych, przy których składaliśmy sobie świąteczne życzenia.