• Opłaty za żywienie i świadczenia przedszkolne w lutym

W lutym opłaty za żywienie i świadczenia przedszkolne wynoszą:

żywienie:
    - uczniowie KSP - 20 dni x 6 zł = 120 zł

- uczniowie klas gimnazjalnych - 20 dni x 6 zł = 120 zł

- przedszkolaki - 20 dni x 6,50 zł = 130 zł

świadczenia przedszkolne:
    - przedszkolaki przebywające w przedszkolu 1 godzinę ponad podstawę programową: 20 dni x 1 zł x 1 godz. = 20 zł
    - przedszkolaki przebywające w przedszkolu 2 godziny ponad podstawę programową: 20 dni x 1 zł x 2 godz. = 40 zł
    - przedszkolaki przebywające w przedszkolu 3 godziny ponad podstawę programową: 20 dni x 1 zł x 3 godz. = 60 zł

Należności prosimy uregulować do 12 lutego 2018 r. u intendenta ds. żywienia - pani Iwony Karpowicz, w pokoju nr 5A.

Należności za żywienie i świadczenia przedszkolne przyjmowane są w godzinach od 7:30 do 9:00 oraz od 13:00 od 14:45.

• Laureaci konkursów przedmiotowych - etap powiatowy

Informujemy, że do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Katolicka Szkoła Podstawowa:
    - matematyczny - Borowski Łukasz

oddziały gimnazjalne:
    - języka angielskiego - Sumiński Jakub
    - historyczny - Bęgowski Jakub
    - wiedzy o społeczeństwie - Bęgowski Jakub
    - biologia - Bęgowski Jakub

Gratulujemy!

• Opóźnienia autobusu szkolnego

Informujemy, że z powodu wprowadzenia ruchu wahadłowego na odcinku Pobierowo - Niechorze i objazdu spowodowanego zamknięciem mostu w Lędzinie, na remontowanej drodze nr 102, mogą wystąpić opóźnienia ok. 15 minut podczas dowozów i rozwozów na liniach 1 i 2 oraz podczas rozwozów na linii 3.

• Ceny mundurków

Ceny mundurków:
    rozmiary: 3, 4/5, 6/8, 10/12
    krótki rękaw - 20,36 zł
    długi rękaw - 24,64 zł

rozmiary: S, M, L, XL, XXL
    krótki rękaw - 24,82 zł
    długi rękaw - 30,18 zł

• Login i hasło do e-dziennika

Uwaga!
    W przypadku zagubienia swojego loginu lub hasła do e-dziennika, należy niezwłocznie zgłosić się do szkolnego administratora dziennika - Marcina Smoczyka, celem uzyskania nowego loginu lub hasła.