Nawigacja

 • Logowanie do Librusa od 1. września - ZMIANY!

  Logowanie do Librusa od 1. września - ZMIANY!

  Szanowni Państwo!
  Od 1 września 2018, w celu zalogowania się do rozwiązania LIBRUS Synergia, należy na stronie https://portal.librus.pl/ skorzystać z opcji opcji "Zaloguj jako" w prawym górnym rogu, a następnie wybrać odpowiednią grupę użytkowników – w tym przypadku "Rodzic lub uczeń".

  Na stronie portalu LIBRUS Rodzina, który wyświetli się po wykonaniu powyższych czynności, zalogowanie do aplikacji może następować na dwa sposoby:

  1. Korzystając z widżetu po prawej stronie. Proszę mieć przy tym na uwadze, że logowanie w tym widoku następuje przy użyciu danych dostępowych do Konta LIBRUS (a nie do dziennika elektronicznego LIBRUS Synergia). W tym samym miejscu istnieje również możliwość utworzenia Konta LIBRUS oraz powiązania go z kontem w LIBRUS Synergii. Szczegółowe informacje dotyczące Konta LIBRUS oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania z nim związane znajdują się w Pomocy, dostępnej pod adresem https://konto.librus.pl/pomoc  

  2. Rozwijając menu "LIBRUS Synergia", dostępne na górze strony, a następnie wybierając opcję "Zaloguj". W formularzu logowania należy wprowadzić dane dostępowe do aplikacji LIBRUS Synergia.

  Jeżeli rodzic nie otrzymuje maila aktywacyjnego w pierwszej kolejności proszę o weryfikację czy:

  - wiadomość z linkiem aktywacyjnym nie znajduje się w folderze SPAM, bądź też innych folderach udostępnianych przez dostawcę usługi poczty jak np. folder Oferty, Usługi, Rozrywka itp. Nazwy dodatkowych folderów mogą się różnić w zależności od usługodawcy,

  - został wprowadzony prawidłowy adres e-mail podczas zakładania Konta LIBRUS. W przypadku wprowadzenia nieprawidłowego adresu istnieje możliwość jego poprawienia,

  - czy od założenia konta minęło więcej niż 24 godziny (w przypadku niektórych kont pocztowych dostarczenie wiadomości może zostać opóźnione o kilka godzin).

  Jeśli pomimo wykonania powyższych czynności, rodzic nadal nie otrzyma wiadomości e-mail z linkiem aktywacyjnym, proszę o wylogowanie się z Konta LIBRUS, a następnie zalogowanie się ponownie na konto, kliknąć w opcję "Odśwież", a następnie skorzystanie z możliwości wysłania linku ponownie. Proszę przy tym zwrócić uwagę na czynności wymienione wyżej. UWAGA - jeśli link zostanie wysłany ponownie, wcześniej wysłane linki przestaną być aktywne i będzie należało zaczekać na otrzymanie wiadomości z ostatnio wygenerowanym linkiem.

  Rodzic powinien również rozważyć skontaktowanie się z firmą, w której posiada swoje konto pocztowe i poproszenie o wyjaśnienie, czy wiadomość zawierająca link aktywacyjny dociera do serwerów firmy.

 • Opłaty za żywienie i świadczenia przedszkolne we wrześniu

  Opłaty za żywienie i świadczenia przedszkolne we wrześniu

  We wrześniu opłaty za żywienie i świadczenia przedszkolne wynoszą:

  żywienie:
  - uczniowie KSP - 19 dni x 6 zł = 114 zł

  - uczniowie klas gimnazjalnych - 19 dni x 6 zł = 114 zł

  - przedszkolaki - 19 dni x 6,50 zł = 123,50 zł

   

  świadczenia przedszkolne:
  - przedszkolaki przebywające w przedszkolu 1 godzinę ponad podstawę programową: 19 dni x 1 zł x 1 godz. = 19 zł
  - przedszkolaki przebywające w przedszkolu 2 godziny ponad podstawę programową: 19 dni x 1 zł x 2 godz. = 38 zł
  - przedszkolaki przebywające w przedszkolu 3 godziny ponad podstawę programową: 19 dni x 1 zł x 3 godz. = 57 zł


  Przypominamy o uregulowaniu należności za poprzedni rok szkolny!

  Należności prosimy uregulować do 10 września 2018 r. u p. Iwony Karopwicz, intendenta ds. żywienia, w pokoju nr 5A.

  Należności za żywienie i świadczenia przedszkolne przyjmowane są w ustalonych godzinach pracy.

   

 • Ceny mundurków

  Ceny mundurków

  Ceny mundurków:
  rozmiary: 3, 4/5, 6/8, 10/12
  krótki rękaw - 20,36 zł
  długi rękaw - 24,64 zł

  rozmiary: S, M, L, XL, XXL
  krótki rękaw - 24,82 zł
  długi rękaw - 30,18 zł

 • Login i hasło do e-dziennika

  Login i hasło do e-dziennika

  Uwaga!
  W przypadku zagubienia swojego loginu lub hasła do e-dziennika, należy niezwłocznie zgłosić się do szkolnego administratora dziennika - Marcina Smoczyka, celem uzyskania nowego loginu lub hasła.

Ogłoszenia

Kontakt

 • Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II
  ul. Kościuszki 2
  72-346 Pobierowo
 • 91 386 42 00

Galeria zdjęć