• Zmiana rozkładu jazdy autobusu linii 3

Informujemy, że od 4 grudnia 2017 r., ulega zmianie rozkład jazdy autobusu szkolnego na linii 3 (na odcinku Pobierowo - Kamień Pom.).

Zmiana polega na przesunięciu godziny rozwozów w środy na godz. 14:40.

W środy będzie zatem obowiązywał rozkład jazdy taki sam jak w piątki.

Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się w zakładce Autobus szkolny w menu Organizacja.

• Opłaty za żywienie i świadczenia przedszkolne w grudniu

W grudniu opłaty za żywienie i świadczenia przedszkolne wynoszą:

żywienie:
    - uczniowie KSP - 16 dni x 6 zł = 96 zł

- uczniowie klas gimnazjalnych - 16 dni x 6 zł = 96 zł

- przedszkolaki - 16 dni x 6,50 zł = 104 zł

świadczenia przedszkolne:
    - przedszkolaki przebywające w przedszkolu 1 godzinę ponad podstawę programową: 16 dni x 1 zł x 1 godz. = 16 zł
    - przedszkolaki przebywające w przedszkolu 2 godziny ponad podstawę programową: 16 dni x 1 zł x 2 godz. = 32 zł
    - przedszkolaki przebywające w przedszkolu 3 godziny ponad podstawę programową: 16 dni x 1 zł x 3 godz. = 48 zł

Należności prosimy uregulować do 11 grudnia 2017 r. u intendenta ds. żywienia - pani Iwony Karpowicz, w pokoju nr 5A.

Należności za żywienie i świadczenia przedszkolne przyjmowane są w godzinach od 7:30 do 9:00 oraz od 13:00 od 14:45.

Informujemy, że należność za żywienie za dni zajęć opiekuńczych (tj. 27-29 grudnia) zostanie doliczona osobom, które będą uczęszczały na ww. zajęcia, w styczniu 2018 r.

• Konwój Pomocników Świętego Mikołaja

Informujemy, że 9 grudnie 2017 r., odbędzie się coroczny Konwój Pomocników Świętego Mikołaja.

Paczki bezpłatne przewidziane są dla wszystkuch dzieci uczęszczających do przedszkoli, szkół i oddzialów gimnazjalnych na terenie gminy Rewal oraz dzieci z gminy Rewal, które ukończyły drugi rok życia.

Wydawanie paczek odbywa się na podstawie specjalnego Bonu Mikołajkowego, które uczniowi otrzymają od wychowawców klas. Uwaga! Kazdego uczniowi wydawany jest tylko jeden bon i w przypadku zagubienia nie możliwości wydania bonu dodatkowego.

Dla dzieci poniżej drugiego roku życia oraz dzieci spoza gminy Rewal, które nie uczęszczają do tutejszych przedszkoli i szkół, można zakupić bon na paczkę za 25 zł.

Zapisy na bony i szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pobierowie.

Uczniowie uczęszczający do ZSO, ale mieszkający w innych miejscowościach gminy Rewal, mogą zapisać na paczkę w swojej miejscowości.

Zamówienia na paczki można składać do piątku, 1 grudnia 2017 r., do godz. 14:00.

Festyn mikołajkowy rozpocznie się o godz. 15:00 przy Centrum Ratownictwa - OSP Pobierowo (ul. Zgody).

Planowany przyjazd Konwoju Pomocników Świętego Mikołaja ok. godz. 16:30.

• Laureaci konkursów przedmiotowych - etap szkolny

Informujemy, że do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Katolicka Szkoła Podstawowa:
    - języka polskiego - Borowski Łukasz, Radłowski Bartosz
    - matematyczny - Borowski Łukasz, Radłowski Bartosz
    - języka angielskiego - Borowski Łukasz, Jobell Oliwia
    - języka niemieckiego - Szredziński Jasmin

oddziały gimnazjalne:
    - polonistyczny - Lewandowska Marcelina, Jasłowski Oskar
    - matematyczny - Bęgowski Jakub, Aleksandrowicz Bartłomiej
    - języka angielskiego - Sumiński Jakub, Lewandowska Marcelina
    - języka niemieckiego - Pawluk vel Mikołajczuk Michał, Skoneczny Bartosz
    - geograficznego - Bęgowski Jakub, Siegień Szymon
    - chemicznego - Jasłowski Oskar
    - biologicznego - Bęgowski Jakub, Tomaszewicz Mikołaj
    - fizycznego - Bęgowski Jakub, Jasłowski Oskar
    - historyczny - Bęgowski Jakub, Jasłowski Oskar
    - wiedzy o społeczeństwie - Bęgowski Jakub, Szpakowski Piotr

Gratulujemy!

• Opóźnienia autobusu szkolnego

Informujemy, że z powodu wprowadzenia ruchu wahadłowego na odcinku Pobierowo - Niechorze i objazdu spowodowanego zamknięciem mostu w Lędzinie, na remontowanej drodze nr 102, mogą wystąpić opóźnienia ok. 15 minut podczas dowozów i rozwozów na liniach 1 i 2 oraz podczas rozwozów na linii 3.

• Ceny mundurków

Ceny mundurków:
    rozmiary: 3, 4/5, 6/8, 10/12
    krótki rękaw - 20,36 zł
    długi rękaw - 24,64 zł

rozmiary: S, M, L, XL, XXL
    krótki rękaw - 24,82 zł
    długi rękaw - 30,18 zł

• Login i hasło do e-dziennika

Uwaga!
    W przypadku zagubienia swojego loginu lub hasła do e-dziennika, należy niezwłocznie zgłosić się do szkolnego administratora dziennika - Marcina Smoczyka, celem uzyskania nowego loginu lub hasła.