• 2014/2015

• Alex Vasian Zięterski - kl. I KSP
          - I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Jan Paweł II - człowiek z pasją"

Natalia Gruszczyńska - kl. II KSP
          - X miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Olimpusek" (opiekun: Ewa Jankowska)

Jakub Pisz - kl. II KSP
          - XIV miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Olimpusek" (opiekun: Ewa Jankowska)

Mikołaj Seniowski - kl. II KSP
          - II miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Olimpusek" (opiekun: Ewa Jankowska)
          - III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Jan Paweł II - człowiek z pasją"

Marianna Siniowska - kl. II KSP
          - I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Olimpusek" (opiekun: Ewa Jankowska)

Michał Sorbian - kl. II KSP
          - VI miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Olimpusek" (opiekun: Ewa Jankowska)

Katarzyna Szaniawska - kl. II KSP
          - II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Jan Paweł II - człowiek z pasją"
          - XV miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Olimpusek" (opiekun: Ewa Jankowska)

Bartosz Radłowski - kl. III KSP
          - wyróżnienie w konkursie "Legendy mojego regionu" (opiekun: Beata Sipiak)

Zuzanna Bartkowska - kl. IV KSP
          - III miejsce w międzyszkolnym konkursie literackim "Jan Paweł II - człowiek z pasją"

Łukasz Borowski - kl. IV KSP
          - finalista Wojewódzkiego Konkursu "Mali Mistrzowie Języka" (opiekun: Aneta Krawczuk)
          - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" (opiekun: Katarzyna Pietrzak)

Amelia Bresler - kl. IV KSP
          - I miejsce w międzyszkolnym konkursie literackim "Jan Paweł II - człowiek z pasją"
          - finalistka Wojewódzkiego Konkursu "Mali Mistrzowie Języka" (opiekun: Aneta Krawczuk)

Gabriela Ładniak - kl. IV KSP
          - VII miejsce w Akademii Tańca w Nowogardzie
          - VII miejsce w Mikołajkowym Turnieju Tańca Towarzyskiego w Kamieniu Pomorskim
          - VII miekjsce w Słonecznym Turnieju Tańca w Kołobrzegu
          - VIII miejsce w Wiosennym Turnieju Tańca Towarzyskiego w Kamieniu Pomorskim

Mateusz Studziński - kl. IV KSP
          - II miejsce w VII Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych
          - V miejsce w Wiosennym Turnieju Tańca Towarzyskiego w Kamieniu Pomorskim
          - VI miejsce w Mistrzostwach Polski Północnej w tańcu towarzyskim w Koszalinie w kat. klasa E (10-11 lat)
          - VI miejsce w Grand Prix Polski tańca towarzyskiego - Ekstraklasa o Puchar Szczecina

Zuzanna Włodarczyk - kl. IV KSP
          - II miejsce w międzyszkolnym konkursie literackim "Jan Paweł II - człowiek z pasją"

Marcel Jarocki - kl. V KSP
          - II miejsce w gminnych eliminacjach "Małego Konkursu Recytatorskiego" w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (opiekun: Beata Bresler)
          Łucja Siniowska - kl. V KSP
          - laureatka w Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z przyrody "Olimpus" - sesja wiosenna 2015 (opiekun: Marcin Smoczyk)

Jakub Sumiński - kl. V KSP
          - VII miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z języka angielskiego "Olimpus" - sesja wiosenna 2015 (opiekun: Emilia Podgórska-Lanczak)

Julia Cyrulik - kl. VI KSP

Marcelina Lewandowska - kl. VI KSP

Michał Bartkowski - kl. I KGim.
          - wyróżnienie w powiatowych eliminacjach "Małego Konkursu Recytatorskiego" w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (opiekun: Beata Bresler)

Karolina Kułaga - kl. I KGim.
          - III miejsce w konkursie "Legendy mojego regionu" (opiekun: Beata Bresler)
          - finalistka wojewódzkich eliminacji "Małego Konkursu Recytatorskiego" w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (opiekun: Beata Bresler)

Magdalena Martynko - kl. I KGim.

Kacper Owczarek - kl. I KGim.
          - III miejsce w konkursie "Legendy mojego regionu" (opiekun: Beata Bresler)

Nikola Jodłowska - kl. IIa KGim.
          - II miejsce w gminnym przeglądzie "Mamy Talenty"

Oliwia Chajdasz - kl. IIb KGim.
          - I miejsce w XV Konkursie Literackim "Dziękuję, że tworzysz..." (opiekun: Aneta Krawczuk)

Katarzyna Jankowska - kl. III KGim.
          - III miejsce w gminnych eliminacjach "Małego Konkursu Recytatorskiego" (opiekun: Aneta Krawczuk)

Weronika Ładniak - kl. III KGim.
          - III miejsce w gminnym przeglądzie "Mamy Talenty"

Zuzanna Pietrzak - kl. III KGim.
          - II miejsce w gminnym konkursie bibliotecznym "Moja własna książka" (opiekun: Aneta Krawczuk)
          - II miejsce w XV Konkursie Literackim "Dziękuję, że tworzysz..." (opiekun: Aneta Krawczuk)

Karolina Salamon - kl. III KGim.
          - I miejsce w Regionalnym Konkursie Kaligraficznym (opiekun: Aneta Krawczuk)

Maciej Sikora - kl. III KGim.
          - I miejsce w gminnym konkursie bibliotecznym "Moja własna książka" (opiekun: Aneta Krawczuk)
          - III miejsce w XV Konkursie Literackim "Dziękuję, że tworzysz..." (opiekun: Aneta Krawczuk)
          - IV miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z matematyki "Olimpus" - sesja wiosenna 2015 (opiekun: Halina Woźniak)
          - finalista wojewódzkiego konkursu biologicznego (opiekun: Elżbieta Paździor)
          - finalista wojewódzkiego konkursu chemicznego (opiekun: Ewa Szeflińska)
          - finalista wojewódzkiego konkursu matematycznego (opiekun: Halina Woźniak)
          - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z biologii "Olimpus" - sesja wiosenna 2015 (opiekun: Elżbieta Paździor)
          - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" (opiekun: Halina Woźniak)

Konrad Strachowski - kl. III KGim.
          - wyróżnienie w gminnym przeglądzie "Mamy Talenty"