Oferta kolonijna

Zapraszam wszystkich organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej do skorzystania z naszej oferty wakacyjnej. Proponujemy Państwu organizację kolonii i obozów w oparciu o obiekt Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Pobierowie.Szkoła położona jest zaledwie 200 m od morza, a wokół niej rozciągają się piękne lasy sosnowo-świerkowe z utwardzonymi ścieżkami - idealnymi do treningu biegowego. Szkoła jest doskonałą bazą dla obozów sportowych i kondycyjnych. Grupy mają możliwość korzystania z sali gimnastycznej o wymiarach 12m x 24m oraz placu zabaw. W pobliżu szkoły znajduje się także kompleks sportowo-rekreacyjny z boiskami do piłki nożnej, siatkowej, koszykowej, kortami do tenisa ziemnego, bieżnią i skate-parkiem.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE

Uczestników i kadrę kolonii (obozów) kwaterujemy w salach lekcyjnych Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Pobierowie. Ilość osób kwaterowanych w danej sali jest uzależniona od jej wielkości. Dysponujemy salami 3 i 4 osobowymi oraz salami wieloosobowymi (w zależności od wielkości 5-12 osób). Każda sala wyposażona jest w tapczany, pościel, szafy lub(i) szafki. Sale nie posiadają łazienek, ale na każdym piętrze budynku znajdują się toalety z łazienkami. Na parterze budynku znajdują się pomieszczenia natrysków - oddzielne dla dziewcząt i chłopców.  Szkoła jest budynkiem dwukondygnacyjnym i możemy w niej zakwaterować jednorazowo do 140 osób: 64 osoby na pierwszym piętrze i pozostałe na parterze. W budynku znajduje się stołówka na której podajemy bardzo smaczne posiłki. Stołówka posiada 80 miejsc konsumpcyjnych

ZAPLECZE SPORTOWE

W ramach odpłatności za pobyt wliczono możliwość bezpłatnego korzystania z sali gimnastycznej.  Sala dostępna jest dla wszystkich kolonii i obozów zakwaterowanych w budynku szkoły na jednakowych zasadach. Z sali można korzystać między godziną 6:00 i 22:00.  Jak wspomniano powyżej w pobliżu szkoły znajduje się kompleks sportowo-rekreacyjny z boiskami do piłki nożnej, siatkowej, koszykowej, kortami do tenisa ziemnego, bieżnią i skate-parkiem. Zasady korzystania z tych obiektów należy uzgodnić z ich właścicielem lub zarządcą. Nie pośredniczymy w rezerwacji tych obiektów.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE

Cena jednostkowa w wysokości 59 zł obejmuje:

• całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja),
  • zakwaterowanie w salach lekcyjnych,
  • opiekę pielęgniarki na terenie obiektu,
  • możliwość korzystania z sali gimnastycznej (szkolnej)

CENNIK I WARUNKI PŁATNOŚCI:

*) Na każde 15 osób, za które wnoszona jest pełna odpłatność jedna osoba kadry wychowawczej przyjmowana jest bezpłatnie. Dla grup liczących więcej niż 40 uczestników (tzn miejsc pełnopłatnych) bezpłatnie przyjmowany jest także kierownik grupy zorganizowanej. W przypadku przekroczenia tych limitów każda osoba wchodząca w skład kadry wychowawczej liczona jest jak uczestnik.

W celu złożenia zamówienia należy wysłać e-mail na adres: biuro@kaertur.pl podając następujące informacje:

• pełna nazwa, adres i NIP składającego zamówienie,
  • termin pobytu podając nazwę pierwszego posiłku w dniu przyjazdu i ostatniego w dniu odjazdu,
  • ilość uczestników,
  • ilość kadry,
  • informacja czy doliczyć skuchy prowiant na powrót,
  • propozycje dot. terminów płatności,
  • imię i nazwisko oraz funkcja (stanowisko) osoby(osób) upoważnionej(ych) do podpisania umowy.

Po otrzymaniu zamówienia dokonamy jego potwierdzenia, a następnie przygotujemy umowę do akceptacji. Po podpisaniu umowy zamawiający w terminie określonym w umowie jest zobowiązany do dokonania wpłaty zaliczki. Wstępna rezerwacja obowiązuje jedynie do czasu podpisania umowy. Gwarancją rezerwacji terminu jest jedynie podpisanie umowy.