• Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia obchodzony jest od 2011 roku w ostatni piątek września.
          Uczniowie naszej szkoły chętnie przyłączyli się w tym roku szkolnym do promowania tej akcji i w dniu 28 wrzesnia już od wejścia do budynku szkoły pojawiły się na ścianach i drzwiach plakaty oraz dekoracje związane z tabliczką mnożenia, które wykonali sami uczniowie.
          W czasie przerw, w formie gier i zabaw, wszyscy łącznie z nauczycielami mogli sprawdzić swoją wiedzę z mnożenia. Prawidłowe odpowiedzi były nagradzane cukierkami i jabłkami.
          Na lekcjach matematyki również można się było zmierzyć z tabliczką, ponieważ uczniowie rozwiązywali testy, które wyłonią Mistrza Tabliczki Mnożenia w dwóch kategoriach: klasy IV-V i VI-VIII.
          Wyniki juz jutro!