W piątek, 21 września, uczniowie ZSO wzięli udział w akcji "Sprzątanie świata".
             Już od 8:15 ruszyliśmy z wielkim zapałem do sprzątania pobierowskich lasów (m.in. przy ul. Szczecińskiej, Orzeszkowej, Frontowej, Mickiewicza, Południowej i Lubelskiej).
             Niestety, jak co roku, ilość śmieci była tak duża, że nie wszystkie udało nam się posprzątać. Znaleźliśmy m.in. lodówkę, drzwi, sedes, tapczan, szafki, pozostałości po remontach.
             Dziękujemy mieszkańcom Pobierowa, którzy udostęp...nili naszym uczniom taczki do przewiezienia śmieci na miejsce zbiórki.
             Po kilkugodzinnej akcji zebraliśmy w sumie ok. 80 worków śmieci.
             Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie mniej :-)
             Dziękujemy Urzędowi Gminy w Rewalu oraz Celowemu Związkowi Gmin R-XXI za dostarczenie worków i rękawic do sprzątania.