Vanessa Kaczor – klasa IV
- wyróżnienie w X edycji gminnego konkursu „Mamy Talenty”
Bartłomiej Chmurzyński – klasa V
- I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Wakacjada Taneczna Grand Prix Polski w Kobylnicy w tańcach standardowych w kat. 12-13D
- II miejsce w Mistrzostwach Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego w Lipianach w tańcach standardowych w kategorii 10-11D
- II miejsce w XIII Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w Dziwnowie w tańcach standardowych w kategorii 12-13D
- III miejsce w XIII Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w Dziwnowie w tańcach latynoamerykańskich w kategorii 12-13D
- III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca o Koszyczek Truskawek w Szczecinku w tańcach standardowych w kat. 12-13D
- IV miejsce Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „Pasja Cup” w Koszalinie w tańcach standardowych w kategorii 10-11D
- IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Wakacjada Taneczna Grand Prix Polski w Kobylnicy w tańcach latynoamerykańskich w kat. 12-13D
- V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca o Koszyczek Truskawek w Szczecinku w tańcach latynoamerykańskich w kat. 12-13D
- V miejsce w Mistrzostwach Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego w Lipianach w tańcach standardowych w kategorii open
- V miejsce w Mistrzostwach Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego w Lipianach w tańcach latynoamerykańskich w kategorii 10-11D
- V miejsce w Wiosennym Turnieju Tańca w Kamieniu Pomorskim w tańcach standardowych w kategorii 12-13D
- V miejsce w XVI Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych w kategorii 12-13D
- VI miejsce w wyścigu rowerowym MTB „O czapę św. Mikołaja” w Pogorzelicy w kategorii klas IV-VI chłopców
- VII miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „Pasja Cup” w Koszalinie w tańcach latynoamerykańskich w kategorii 10-11D
- I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego Minikoszykówki chłopców
- powołany do Mobilnej Akademii Młodych Orłów PZPN
Mikołaj Seniowski – klasa VI
- autor najszybciej zdobytego gola w lidze trampkarzy rocznik 2005 - gol w 9. Sekundzie
- I miejsce w biegach przełajowych Cross Mokasyna w Płotach
- I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w piłce nożnej chłopców
- III miejsce w wyścigu rowerowym MTB „O czapę św. Mikołaja” w Pogorzelicy w kategorii klas IV-VI chłopców
- rekordzista szkoły w rzucie piłeczką palantową z wynikiem 39 m 70 cm
- I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego Minikoszykówki chłopców
- powołany do drużyny Pogoń Szczecin na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej APICup w Zakopanem
- powołany do drużyny Pogoń Szczecin na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Berlinie
- powołany do drużyny Pogoń Szczecin na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „Lwy Gdańskie”
- powołany do drużyny Pogoń Szczecin na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „Jordan Cup 2019”
w Chorwacji
- trzykrotnie powoływany przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej do reprezentacji kadry wojewódzkiej
Łukasz Borowski – klasa VIII
- laureat wojewódzkich konkursów przedmiotowych z języka polskiego i biologii
- finalista powiatowych etapów wojewódzkich konkursów przedmiotowych z chemii i matematyki
- I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z matematyki
- II miejsce w wojewódzkim konkursie historyczno-literackim „Myśląc ojczyzna”
- X miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zadań Logicznych
- XIII miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z fizyki
- wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny”
- finalista regionalnego konkursu „Gaz ziemny – czyste paliwo w naszych domach”
Natalia Krupa – klasa IIIa gimnazjum
- finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego
- finalistka powiatowych etapów wojewódzkich konkursów przedmiotowych z matematyki i chemii
- finalistka powiatowego etapu „Małego Konkursu Recytatorskiego”
- wyróżnienie w X edycji gminnego konkursu „Mamy Talenty”
- I miejsce w Mistrzostwach Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego w Lipianach w tańcach standardowych
- I miejsce w Wiosennym Turnieju Tańca w Kamieniu Pomorskim w tańcach standardowych
- II miejsce w XIII Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w Dziwnowie w tańcach standardowych
- II miejsce w Mistrzostwach Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego w Lipianach w tańcach latynoamerykańskich
- II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w piłce koszykowej dziewcząt
- II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Tańca Sportowego „Karkonosze Open” w Jeleniej Górze w tańcach standardowych
- III miejsce w Wiosennym Turnieju Tańca w Kamieniu Pomorskim w tańcach latynoamerykańskich
- III miejsce w XIII Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w Dziwnowie w tańcach latynoamerykańskich
- III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w piłce nożnej dziewcząt
- III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Tańca Sportowego „Karkonosze Open” w Jeleniej Górze w tańcach latynoamerykańskich
- awans do klasy B w tańcach standardowych i latynoamerykańskich
- finalistka powiatowego etapu „Małego Konkursu Recytatorskiego”
- wyróżnienie w X edycji gminnego konkursu „Mamy Talenty”
- III miejsce w konkursie „Dziękuję, że tworzysz” w kategorii proza
Łucja Siniowska – klasa IIIa gimnazjum
- finalistka wojewódzkich konkursów przedmiotowych z języka polskiego i języka angielskiego
- finalistka powiatowych etapów wojewódzkich konkursów przedmiotowych z matematyki i biologii
- VI miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z języka polskiego
- XII miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z języka angielskiego
Marcel Jarocki – klasa IIIa gimnazjum
- wyróżnienie w X edycji gminnego konkursu „Mamy Talenty”
- zwycięzca w szkolnym konkursie na logo wolontariatu
- II miejsce w konkursie „Dziękuję, że tworzysz” w kategorii poezja