2017/2018
Bartłomiej Chmurzyński – kl. IV KSP
- I miejsce w Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w Dziwnowie w klasie E
- I miejsce w XIV Wiosennym Turnieju Tańca Sportowego w Kamieniu Pomorskim w klasie E
- I miejsce drużynowo w Turnieju Piłki Nożnej Gryf Cup w Szczecinie
- I miejsce drużynowo w I Turnieju Orlików w piłce nożnej w Międzywodziu
- II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Kwiat Krokusa w Szczecinie
- II miejsce drużynowo w II Turnieju Piłki Nożnej Jantar Cup 2017 w Kołobrzegu
- II miejsce drużynowo w II Turnieju Orlików w piłce nożnej w Płotach
- III miejsce w XIV Wiosennym Turnieju Tańca Sportowego w Kamieniu Pomorskim w klasie D
- III miejsce w Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w Dziwnowie w klasie D
- IV miejsce w XV Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych w klasie E
- IV miejsce w Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza Wolina
- V miejsce w XV Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych w klasie D
- VI miejsce w Pucharze Województwa Zachodniopomorskiego w tańcach sportowych w Lipianach
- VI miejsce drużynowo w Turnieju Piłki Nożnej w Dźwirzynie
- XIII miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w biegu na 600 m - opiekun: Paweł Pietrasik
- II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w piłce nożnej - opiekun: Mateusz Matecki
Wiktoria Woroniecka – kl. IV KSP- 74. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Polskiego Związku Tenisowego do lat 12.
- I miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego „Skrzatów” w Szczecinie w tenisie ziemnym w grze pojedynczej
- I miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego „Skrzatów” w Szczecinie w tenisie ziemnym w grze podwójnej
- I miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego „Skrzatów i Skrzatek” w Szczecinie w tenisie ziemnym w grze podwójnej
- II miejsce w Pucharze Family Tenis Camp w Karpaczu w tenisie ziemnym w grze pojedynczej
- II miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego „Skrzatów” w Szczecinku w tenisie ziemnym w grze pojedynczej
- II miejsce w Playme Cup By Prince 2017 w Poznaniu w tenisie ziemnym w grze pojedynczej
- II miejsce w Pucharze Agnieszki Radwańskiej w Poznaniu w tenisie ziemnym w grze pojedynczej
- III miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego „Skrzatek” w Szczecinie w tenisie ziemnym w grze pojedynczej
- III miejsce w XVI Gryfickim Crossie Mikołajkowym
- IV miejsce w Pucharze Family Tenis Camp w Karpaczu w tenisie ziemnym w grze pojedynczej
- IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego „Skrzatów” w Szczecinie w tenisie ziemnym w grze pojedynczej
Jędrzej Majdziński – kl. VI KSP
- IV miejsce drużynowo w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Czaplinku
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w biegach przełajowych w Gryficach - opiekun: Mateusz Matecki
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w biegach przełajowych w Płotach - opiekun: Mateusz Matecki
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w biegach przełajowych w Trzebiatowie - opiekun: Mateusz Matecki
- rekordzista szkoły w biegu na 60 m z wynikiem 8 sek 10 setnych sek
- V miejsce drużynowo w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Rewalandia w Rewalu
- najlepszy bramkarz Ligi Młodzika
Łukasz Borowski – kl. VII KSP- VII miejsce i tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Olimpus" z fizyki - opiekun: Halina Woźniak
- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” - opiekun: Katarzyna Pietrzak
- finalista wojewódzkiego konkursu matematycznego - opiekun: Katarzyna Pietrzak
- szkolny omnibus Ogólnopolskich Olimpiad „Olimpus” 2018
Mateusz Studziński – kl. VII KSP
- I miejsce w XII Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w kategorii 14-15C w tańcach standardowych i awans do klasy B
- I miejsce w XII Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w kategorii 14-15C w tańcach latynoamerykańskich i awans do klasy B
- I miejsce w Cracov Open Dance Championships w Wieliczce w kategorii 14-15C w tańcach latynoamerykańskich
- I miejsce w Cracov Open Dance Championships w Wieliczce w kategorii 14-15C w tańcach standardowych
- II miejsce w XXI Turnieju Tańca w Wolinie w kategorii 12-13C w tańcach latynoamerykańskich
Natalia Krupa – kl. IIa gim.
- IX miejsce i tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Olimpus” 2018 z języka polskiego - opiekun: Beata Bresler
- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Potyczki matematyczne” - opiekun: Katarzyna Pietrzak
- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego - opiekun: Beata Bresler
- II miejsce w turnieju Tańca Towarzyskiego w Lipianach w tańcach latynoamerykańskich
- II miejsce w turnieju Tańca Towarzyskiego w Lipianach w tańcach standardowych
- III miejsce w Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w Dziwnowie w tańcach standardowych
- III miejsce w Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w Dziwnowie w tańcach latynoamerykańskich
- III miejsce w Turnieju Tańca Sportowego „Perła Bałtyku Open” w Międzyzdrojach w tańcach standardowych
- III miejsce w Turnieju Tańca Sportowego „Perła Bałtyku Open” w Międzyzdrojach w tańcach latynoamerykańskich
- III miejsce w Turnieju Tańca Sportowego w Kamieniu Pomorskim w tańcach latynoamerykańskich
- III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w piłce nożnej w Świnoujściu
- IV miejsce w Turnieju Tańca Sportowego w Kamieniu Pomorskim w tańcach standardowych
- V miejsce w Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych w tańcach standardowych
- V miejsce w Turnieju Tańca Towarzyskiego w Kołobrzegu w tańcach latynoamerykańskich
Łucja Siniowska – kl. IIa gim.
- XI miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Olimpus” 2018 z języka polskiego - opiekun: Beata Bresler
- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Potyczki matematyczne” - opiekun: Katarzyna Pietrzak
- wyróżnienie w XVI Konkursie Literackim „Dziękuję, że tworzysz” - opiekun: Beata Bresler
Jakub Bęgowski – kl. III gim.
- finalista wojewódzkiego konkursu z biologii - opiekun: Elżbieta Paździor
- finalista wojewódzkiego konkursu z historii - opiekun: Piotr Kleban
- finalista wojewódzkiego konkursu z wiedzy o społeczeństwie - opiekun: Piotr Kleban- szkolny omnibus Ogólnopolskich Olimpiad „Olimpus” 2018
- II miejsce w XVI Konkursie Literackim „Dziękuję, że tworzysz” - opiekun: Beata Bresler
Eryk Czerwiński – kl. III gim.
- II miejsce w IX edycji gminnego konkursu „Mamy Talenty”
Marcelina Lewandowska – klasa III gim.
- III miejsce w IX edycji gminnego konkursu „Mamy Talenty”
Alicja Peitler – kl. III gim.
- kadrowiczka województwa zachodniopomorskiego U-16 w piłce nożnej
- półfinalistka drużynowo Pucharu Polski piłki nożnej kobiet
- I miejsce drużynowo w Turnieju Piłki Nożnej U-19 w Gryfinie
- I miejsce drużynowo w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Międzyzdrojach
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w biegach przełajowych w Trzebiatowie - opiekun: Mateusz Matecki
- II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w koszykówce w Gryficach - opiekun: Mateusz Matecki
- III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w piłce nożnej w Świnoujściu - opiekun: Mateusz Matecki
- III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w piłce siatkowej - opiekun: Mateusz Matecki
- II miejsce w III lidze województwa zachodniopomorskiego w piłce nożnej kobiet
Antoni Peitler – kl. III gim.
- VI miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w biegach przełajowych w Płotach - opiekun: Mateusz Matecki
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w biegach na dystansie 1500 m w Trzebiatowie - opiekun: Mateusz Matecki
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w biegach na dystansie 2000 m w Płotach - opiekun: Mateusz Matecki
- IV miejsce drużynowo w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Gryfinie
- rekordzista szkoły w biegu na 400 m z wynikiem 59 sek 49 setnych sek
- VII miejsce w biegu w kategorii open na 6 km w Świerznie