Nawigacja

Zajęcia pozalekcyjne

w roku szkolnym 2017/2018 

Rodzaj zajęć Dla kogo przeznaczone Prowadzący Termin zajęć Miejsce zajęć
Koło polonistyczne
(przygotowanie do egzaminu)
II, III KGim. Beata Bresler piątek
13:50 - 14:35
113
Koło polonistyczne IV KSP Beata Bresler

wtorek
12:55 - 13:40

113
Zajęcia muzyczne IV-VII KSP, II-III KGim. Joanna Drzewińska-Dąbrowska wtorek
13:50 - 14:35
113
Zajęcia muzyczne I-III KSP Joanna Drzewińska-Dąbrowska wtorek
12:55 - 13:40
205
Zajęcia dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych II KSP Ewa Jankowska czwartek
12:55 - 13:40
205
Koło historyczne III KGim. Piotr Kleban piątek
13:50 - 14:35
111
Koło polonistyczne V-VII KSP Aneta Krawczuk piątek
13:50 - 14:35
203
Zajęcia socjoterapeutyczne I-III KSP Aneta Krawczuk poniedziałek,
czwartek

13:50 - 14:35
203
SKS - Szkolne Koło Sportowe I-V KSP Mateusz Matecki poniedziałek, środa
13:50 - 14:35
133
lub
hala sportowa
SKS - Szkolne Koło Sportowe VI-VII KSP
II-III KGim.
Mateusz Matecki poniedziałek, środa
14:40 - 15:25
133
lub
hala sportowa
Koło języka niemieckiego IV-VII KSP,
II-III KGim.
Magdalena Mazurek piątek
13:50 - 14:35
106
Doradztwo zawodowe VII KSP,
III KGim.
Magdalena Mazurek czwartek
14:40 - 15:25
106
Harcerstwo III-VII KSP ks. Stanisław Krzyżanowski środa
15:30 - 17:30
zajęcia w terenie
Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów   Eliza Pawłowska   207
Koło biologiczno-ekologiczne III KGim. Elżbieta Paździor środa
8:15 - 9:00
202
Gry i zabawy matematyczne IV KSP Katarzyna Pietrzak poniedziałek
12:55 - 13:40
107
Koło matematyczne VII KSP Katarzyna Pietrzak piątek
13:50 - 14:35
107
Koło matematyczne V-VI KSP Katarzyna Pietrzak poniedziałek
13:50 - 14:35
107
Koło języka angielskiego
(przygotowanie do egzaminu)
III KGim. Emilia Podgórska-Lanczak poniedziałek
14:40 - 15:25
106
Zajęcia dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych I KSP Monika Sianoszek środa
12:55 - 13:40
206
Zajęcia dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych III KSP Beata Sipiak czwartek
12:55 - 13:40
208
Zajęcia umuzykalniające II KSP Beata Sipiak poniedziałek
12:55 - 13:40
208
Koło przyrodniczo-geograficzne IV-VII KSP,
II-III KGim.
Marcin Smoczyk czwartek
14:40 - 15:25
107
Koło chemiczne VII KSP,
II-III KGim.
Ewa Szeflińska czwartek
14:40 - 15:25
130
Koło plastyczne I-VII KSP
II-III KGim.
Marzena Trzeciak-Tomczyk czwartek
13:50 - 15:25
11
Koło matematyczno-fizyczne (przygotowanie do egzaminu) III KGim. Halina Woźniak poniedziałek
14:40 - 15:25
130
Koło matematyczne II KGim. Halina Woźniak wtorek
14:40 - 15:25
130

Ogłoszenia

Kontakt

  • Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II
    ul. Kościuszki 2
    72-346 Pobierowo
  • 91 386 42 00

Galeria zdjęć