Nauczyciele
nazwisko i imię nauczany przedmiot pełnione funkcje wycho-
wawstwosale Pietrzak Katarzyna
dyrektor szkoły
102A
Smoczyk Marcin
geografia,
fizyka,
technika,
przyrodawicedyrektor szkoły
administrator e-Dziennika,
administrator szkolnej strony internetowej,
protokolantV
130
Bartkowska Edyta
edukacja wczesnoszkolna
opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu,
inspektor ochrony danych osobowychIII
206
Bresler Beata
język polski,
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze,
język polski
dla obcokrajowcówczłonek komisji ZFŚS
VIII
113
Buczkowska Danuta
chemia
130
Cierlicka Natalia
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne,
zajęcia rewalidacyjnenauczyciel współorganizujący proces kształcenia w kl. I,
pedagog specjalny,
przewodnicząca zespołu ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej108
208Dudzińska Małgorzata
logopeda
108
Drzewińska-Dąbrowska Joanna
muzyka,
zajęcia świetlicowe,
zajęcia rewalidacyjnenauczyciel współorganizujący proces kształcenia w kl. III
11
103
113
206Jankowska Ewa
edukacja wczesnoszkolna
przedstawiciel pracowników
II
205
Jędrzejko Anna
zajęcia rewalidacyjne
nauczyciel współorganizujący proces kształcenia w kl. VII,
opiekun Szkolnego Koła WolontariatuKleban Piotr
historia,
informatyka,
wiedza o społeczeństwie,
nauka programowania111
Koziróg Wioletta
edukacja przedszkolna,
zajęcia rewalidacyjnenauczyciel współorganizujący proces kształcenia w kl. VI,
pedagog specjalny,
przewodnicząca PKZP103
114
207Krawczuk Aneta
język polski,
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne,
język polski dla obcokrajowcówbibliotekarz,
opiekun Samorządu UczniowskiegoVI
121
203ks. Krzyżanowski Stanisław
religia
prefekt szkoły
203
Makar-Łoś Milena
edukacja przedszkolna
grupa Sówki
114 Mazurek Magdalena
język niemiecki,
biologia,
doradztwo zawodoweIV
202
Nowak Paulina
edukacja przedszkolna
grupa Krasnoludki
115
Nowy Joanna
wychowanie do życia
w rodzinie,
edukacja dla bezpieczeństwa203
Pasek Patrycja
zajęcia świetlicowe
nauczyciel współorganizujący proces kształcenia w kl. II i V,
sekretarz PKZP14
Patoła Justyna
matematyka,
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze107
Pawłowska Eliza
pedagog szkolny,
przewodnicząca zespołu wychowawczego207
Podgórska-Lanczak Emilia
język angielski
opiekun Samorządu Uczniowskiego,
opiekun Pocztu SztandarowegoVII
106
ks. Sawicki Norbert
religia
203
Sianoszek Monika
edukacja wczesnoszkolna,
rytmika,
koło muzyczneI
208
Trzeciak-Tomczyk Marzena
plastyka,
koło plastyczne,
zajęcia świetlicowe11
Wolniakowski August
wychowanie fizyczne,
szkolne koło sportowe133