• 2018/2019

        • Vanessa Kaczor – klasa IV
          - wyróżnienie w X edycji gminnego konkursu „Mamy Talenty”
           
          Bartłomiej Chmurzyński – klasa V
          - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Wakacjada Taneczna Grand Prix Polski w Kobylnicy w tańcach standardowych w kat. 12-13D
          - II miejsce w Mistrzostwach Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego w Lipianach w tańcach standardowych w kategorii 10-11D
          - II miejsce w XIII Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w Dziwnowie w tańcach standardowych w kategorii 12-13D
          - III miejsce w XIII Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w Dziwnowie w tańcach latynoamerykańskich w kategorii 12-13D
          - III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca o Koszyczek Truskawek w Szczecinku w tańcach standardowych w kat. 12-13D
          - IV miejsce Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „Pasja Cup” w Koszalinie w tańcach standardowych w kategorii 10-11D
          - IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Wakacjada Taneczna Grand Prix Polski w Kobylnicy w tańcach latynoamerykańskich w kat. 12-13D
          - V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca o Koszyczek Truskawek w Szczecinku w tańcach latynoamerykańskich w kat. 12-13D
          - V miejsce w Mistrzostwach Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego w Lipianach w tańcach standardowych w kategorii open
          - V miejsce w Mistrzostwach Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego w Lipianach w tańcach latynoamerykańskich w kategorii 10-11D
          - V miejsce w Wiosennym Turnieju Tańca w Kamieniu Pomorskim w tańcach standardowych w kategorii 12-13D
          - V miejsce w XVI Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych w kategorii 12-13D
          - VI miejsce w wyścigu rowerowym MTB „O czapę św. Mikołaja” w Pogorzelicy w kategorii klas IV-VI chłopców
          - VII miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „Pasja Cup” w Koszalinie w tańcach latynoamerykańskich w kategorii 10-11D
          - I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego Minikoszykówki chłopców
          - powołany do Mobilnej Akademii Młodych Orłów PZPN
           
          Mikołaj Seniowski – klasa VI
          - autor najszybciej zdobytego gola w lidze trampkarzy rocznik 2005 - gol w 9. Sekundzie
          - I miejsce w biegach przełajowych Cross Mokasyna w Płotach
          - I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w piłce nożnej chłopców
          - III miejsce w wyścigu rowerowym MTB „O czapę św. Mikołaja” w Pogorzelicy w kategorii klas IV-VI chłopców
          - rekordzista szkoły w rzucie piłeczką palantową z wynikiem 39 m 70 cm
          - I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego Minikoszykówki chłopców
          - powołany do drużyny Pogoń Szczecin na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej APICup w Zakopanem
          - powołany do drużyny Pogoń Szczecin na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Berlinie
          - powołany do drużyny Pogoń Szczecin na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „Lwy Gdańskie”
          - powołany do drużyny Pogoń Szczecin na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „Jordan Cup 2019”
          w Chorwacji
          - trzykrotnie powoływany przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej do reprezentacji kadry wojewódzkiej
           
          Łukasz Borowski – klasa VIII
          - laureat wojewódzkich konkursów przedmiotowych z języka polskiego i biologii
          - finalista powiatowych etapów wojewódzkich konkursów przedmiotowych z chemii i matematyki
          - I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z matematyki
          - II miejsce w wojewódzkim konkursie historyczno-literackim „Myśląc ojczyzna”
          - X miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zadań Logicznych
          - XIII miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z fizyki
          - wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny”
          - finalista regionalnego konkursu „Gaz ziemny – czyste paliwo w naszych domach”
           
          Natalia Krupa – klasa IIIa gimnazjum
          - finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego
          - finalistka powiatowych etapów wojewódzkich konkursów przedmiotowych z matematyki i chemii
          - finalistka powiatowego etapu „Małego Konkursu Recytatorskiego”
          - wyróżnienie w X edycji gminnego konkursu „Mamy Talenty”
          - I miejsce w Mistrzostwach Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego w Lipianach w tańcach standardowych
          - I miejsce w Wiosennym Turnieju Tańca w Kamieniu Pomorskim w tańcach standardowych
          - II miejsce w XIII Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w Dziwnowie w tańcach standardowych
          - II miejsce w Mistrzostwach Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego w Lipianach w tańcach latynoamerykańskich
          - II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w piłce koszykowej dziewcząt
          - II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Tańca Sportowego „Karkonosze Open” w Jeleniej Górze w tańcach standardowych
          - III miejsce w Wiosennym Turnieju Tańca w Kamieniu Pomorskim w tańcach latynoamerykańskich
          - III miejsce w XIII Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w Dziwnowie w tańcach latynoamerykańskich
          - III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w piłce nożnej dziewcząt
          - III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Tańca Sportowego „Karkonosze Open” w Jeleniej Górze w tańcach latynoamerykańskich
          - awans do klasy B w tańcach standardowych i latynoamerykańskich
          - finalistka powiatowego etapu „Małego Konkursu Recytatorskiego”
          - wyróżnienie w X edycji gminnego konkursu „Mamy Talenty”
          - III miejsce w konkursie „Dziękuję, że tworzysz” w kategorii proza
           
          Łucja Siniowska – klasa IIIa gimnazjum
          - finalistka wojewódzkich konkursów przedmiotowych z języka polskiego i języka angielskiego
          - finalistka powiatowych etapów wojewódzkich konkursów przedmiotowych z matematyki i biologii
          - VI miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z języka polskiego
          - XII miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z języka angielskiego
           
          Marcel Jarocki – klasa IIIa gimnazjum
          - wyróżnienie w X edycji gminnego konkursu „Mamy Talenty”
          - zwycięzca w szkolnym konkursie na logo wolontariatu
          - II miejsce w konkursie „Dziękuję, że tworzysz” w kategorii poezja