• Nauczyciele

        •   nazwisko i imię nauczany przedmiot pełnione funkcje wycho-
          wawstwo
          sale
          Pietrzak Katarzyna   dyrektor szkoły   102A
          Smoczyk Marcin

           geografia, 
          fizyka, 
          technika,
          przyroda

          wicedyrektor szkoły

          administrator e-Dziennika,
          administrator szkolnej strony internetowej,
          protokolant

            130
          Bartkowska Edyta edukacja wczesnoszkolna,
          zajęcia świetlicowe
          opiekun szkolnego wolontariatu,
          inspektor ochrony danych osobowych
          I 206
          Bresler Beata język polski,
          zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
          członek komisji ZFŚS VI 113
          Buczkowska Danuta chemia     130
          Cierlicka Natalia edukacja przedszkolna   grupa Marynarze
          KP
          114
          Dudzińska Małgorzata

          zajęcia korekcyjno-kompensacyjne,
          zajęcia rewalidacyjne

          logopeda,
          opiekun pocztu sztandarowego
            108
          Drzewińska-Dąbrowska Joanna muzyka     113
          Jankowska Ewa edukacja wczesnoszkolna skarbnik PKZP,
          przedstawiciel pracowników
          III 205
          Jędrzejko Anna zajęcia rewalidacyjne nauczyciel współorganizujący proces kształcenia    
          Kleban Piotr historia,
          informatyka,
          wiedza o społeczeństwie,
          nauka programowania
              111
          Koziróg Wioletta edukacja przedszkolna    

          114

          115

          Krawczuk Aneta język polski bibliotekarz,
          sekretarz PKZP
          IV 203
          ks. Krzyżanowski Stanisław religia prefekt szkoły   203
          Machała Marta edukacja przedszkolna   grupa Krasnoludki
          KP
          115
          Mazurek Magdalena język niemiecki,
          biologia,
          doradztwo zawodowe
              202
          Nowak Paulina edukacja przedszkolna      
          Nowy Joanna wychowanie do życia
          w rodzinie
              202
          Pasek Patrycja zajęcia świetlicowe

          nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, 
          opiekun szkolnego wolontariatu

            14
          Patoła Justyna matematyka,
          zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
            VII 107
          Pawłowska Eliza   pedagog szkolny,
          przewodnicząca zespołu ds.
          pomocy psychologicznzo-pedagogicznej
            207
          Podgórska-Lanczak Emilia język angielski opiekun Samorządu Uczniowskiego V 106
          ks. Sawicki Norbert religia     203
          Sianoszek Monika

          edukacja wczesnoszkolna,
          rytmika,
          koło muzyczne

            I 208
          Trzeciak-Tomczyk Marzena plastyka,
          koło plastyczne,
          zajęcia świetlicowe
              11
          Wolniakowski August wychowanie fizyczne,
          edukacja dla bezpieczeństwa
            VIII 133