• rok szkolny 2021/2022

        • Rodzaj zajęć

          Dla kogo przeznaczone

          Prowadzący

          Termin zajęć

          Miejsce zajęć

          SKS

          I-III

          August Wolniakowski

          wtorek

          12:55-13:40

          środa
          12:55-13:40

          133

          Koło plastyczne

          I-III

          Marzena
          Trzeciak-Tomczyk

          poniedziałek

          12:55-13:40

          wtorek
          12:55-13:40

          11

          Koło muzyczne

          I-III

          Monika Sianoszek

          czwartek
          12:55-13:40

          208

          Koło muzyczne

          IV-VI

          Monika Sianoszek

          czwartek
          13:50-14:35

          208

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          VII

          Beata Bresler

          wtorek

          15:30 – 16:15

          113

          Nauka programowania

          I

          Piotr Kleban

          poniedziałek

          11:50 – 12:35

          111

          Nauka programowania

          II

          Piotr Kleban

          wtorek

          11:50 – 12:35

          111

          Nauka programowania

          III

          Piotr Kleban

          środa

          11:50 – 12:35

          111

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          VII

          Justyna Patoła

          czwartek

          15:30 – 16:15

          107

          Konsultacje z przyrody i geografii

          IV-VIII

          Marcin Smoczyk

          środa

          14:40 – 15:25

          130

          Konsultacje z przyrody i geografii

          IV-VI

          Marcin Smoczyk

          czwartek

          13:50 – 14:25

          130

          Konsultacje z geografii i fizyki

          VII-VIII

          Marcin Smoczyk

          czwartek

          14:40 – 15:25

          130

          Konsultacje z języka niemieckiego
          i biologii

          IV-VIII

          Magdalena Mazurek

          środa

          14:40 – 15:25

          106

          Konsultacje z języka polskiego

          IV-V

          Aneta Krawczuk

          piątek

          12:55 – 13:40

          121

          Z językiem polskim za pan brat - konsultacje

          VI

          Beata Bresler

          wtorek

          14:40 – 15:25

          107

          Gry i zabawy matematyczne

          IV-VI

          Justyna Patoła

          środa

          13:50 – 14:25

          107

          Konsultacje z matematyki

          IV-VI

          Justyna Patoła

          czwartek

          13:50 – 14:25

          107

          Konsultacje z języka angielskiego

          IV-V

          Emilia
          Podgórska-Lanczak

          poniedziałek

          13:50 – 14:25

          106

          Konsultacje z edukacji wczesnoszkolnej

          I

          Edyta Bartkowska

          według potrzeb

          206

          Konsultacje z edukacji wczesnoszkolnej

          II

          Monika Sianoszek

          według potrzeb

          208

          Konsultacje z edukacji wczesnoszkolnej

          III

          Ewa Jankowska

          według potrzeb

          205