• XXI Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych "Jasełka 2023"

• We wtorek, 19 grudnia, odbył się w naszej szkole, po pandemicznej przerwie, XXI Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych Jasełka 2023. W Przeglądzie, oprócz uczniów KSP, wystąpiły grupy ze szkół w Rewalu i Niechorzu. Przedstawione Jasełka, które przygotowane były z największą starannością, jeszcze bardziej wprowadziły nas w klimat Bożego Narodzenia. Jury w składzie Katarzyna Pietrzak (dyrektor ZSO w Pobierowie), Jolanta Tomczuk-Zając (dyrektor ZSP w Rewalu) oraz Jolanta Domańska (wicedyrektor ZSP w Niechorzu) oceniało wszystkie występy i po naradzie postanowiło przyznać I miejsce grupie ze Szkoły Podstawowej w Niechorzu. II miejsca zajęła grupa z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Pobierowie, na III miejscu uplasowała się grupa ze Szkoły Podstawowej w Rewalu. Przyznane zostały także wyróżnienia indywidualne. Iga Błądzińska z KSP w Pobierowie otrzymała wyróżnienie dla najlepszej wokalistki. Ada Lao z KSP w Pobierowie otrzymała wyróżnienie dla najlepszego aktora. Laura Robakiewicz z SP w Niechorzu otrzymała wyróżnienie za najlepszą rolę. Natalia Mickiewicz z SP w Niechorzu otrzymała wyróżnienie specjalne. Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy przygotowali grupy występujące w Jasełkach 2023: pani Edycie Skraburskiej, pani Katarzynie Pawłowskiej i panu Jackowi Kabali z SP w Niechorzu, pani Izabeli Roustm i ks. Marcinowi Smolidze z SP w Rewalu, pani Beacie Bresler, pani Monice Sianoszek i pani Joannie Drzewińskiej-Dąbrowskiej z KSP w Pobierowie.

• WIGILIA SZKOLNA

• Plan dnia 22 grudnia (piątek) przedstawia się następująco:
            8:10 - zajęcia z wychowawcą
            9:30 - Msza św. w kościele pw. Najświętszego Odkupiciela (prosimy o ciepły ubiór)
            10:30 - Wspólne kolędowanie przy stole wigilijnym i obiad wigilijny
            Po skończonym obiedzie wigilijnym (ok. 11:50) uczniowie miejscowi idą do domu.

11:50 - rozwóz uczniów w kierunku Rewala (linia nr 2)
            12:30 - rozwóz uczniów w kierunku Kamienia Pom. (linia nr 3)
            Świetlica szkolna czynna zgodnie z planem.

W tym dniu obowiązuje strój odświętny.

• XXI Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych "Jasełka 2023"

• 19 grudnia odbędzie się w naszej szkole XXI Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych "Jasełka 2023".

W tym roku zaprezentują się uczniowie klas IV-VIII ze szkół podstawowych z Rewala, Niechorza i Pobierowa.

Początek: godz. 9.00.

Serdecznie zapraszamy.