• Oferta kolonijna

• Zapraszamy do organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej w naszej szkole. Szkoła położona jest zaledwie 200 m od morza, a wokół niej rozciągają się piękne lasy sosnowo-świerkowe z utwardzonymi ścieżkami.

Szkoła jest doskonałą bazą dla obozów sportowych i kondycyjnych. Grupy mają możliwość korzystania z sali gimnastycznej o wymiarach 12 x 24 m oraz placu zabaw. W pobliżu szkoły znajduje się także kompleks sportowo-rekreacyjny z boiskami do piłki nożnej, siatkowej, koszykowej, kortami do tenisa ziemnego, bieżnią i skate-parkiem.

Proponujemy zakwaterowanie w salach lekcyjnych szkoły. Dysponujemy salami, które mogą pomieścić od dwóch do dwunastu osób. Każda sala wyposażona jest w tapczany, pościel, szafy lub(i) szafki. Sale nie posiadają łazienek, ale na każdym piętrze budynku znajdują się toalety z łazienkami. Na parterze budynku znajdują się pomieszczenia natrysków - oddzielne dla dziewcząt i chłopców. W budynku znajduje się stołówka.

Informacje i rezerwacje: tel. 501 979 056, e-mail: jp2pobierowo@gmail.com