Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia Dzień Chłopaka w kl. III Próbna ewakuacja Nauka pierwszej pomocy Sprzątanie świata VI Gala Wyróżnień - Karolki 2018 III Poranek z Pluszowym Misiem

Dzień Chłopaka w kl. III

Ponieważ większość uczniów klasy III KSP to chłopcy, postanowiliśmy Dzień Chłopaka uczcić na sportowo.
Trasę wycieczki rowerowej ustaliliśmy razem z rodzicami. Pierwszym punktem postoju był plac przy krzyżu w Pustkowie. Następnie pojechaliśmy do Multimedialnego Muzeum w Trzęsaczu, gdzie poznaliśmy historię kościoła oraz legendę z nim związaną.Kolejnym celem podróży była latarnia morska w Niechorzu. Niestety z powodu silnego wiatru była zamknięta. Humor jednak nas nie opuścił i po krótkim odpoczynku z nowymi siłami pojechaliśmy do Trzęsacza. Tam z apetytem zjedliśmy upieczone przy ognisku kiełbaski. Teraz mogliśmy już ruszyć w drogę powrotną do szkoły. Na miejscu każdy otrzymał pamiątkowy Europejski Certyfikat potwierdzający pobyt na 15 Południku wyznaczającym czas środkowoeuropejski. To był udany dzień.