Nawigacja

Sukcesy uczniów

2017/2018

 

Bartłomiej Chmurzyński – kl. IV KSP

- I miejsce w Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w Dziwnowie w klasie E

- I miejsce w XIV Wiosennym Turnieju Tańca Sportowego w Kamieniu Pomorskim w klasie E

- I miejsce drużynowo w Turnieju Piłki Nożnej Gryf Cup w Szczecinie

- I miejsce drużynowo w I Turnieju Orlików w piłce nożnej w Międzywodziu

- II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Kwiat Krokusa w Szczecinie

- II miejsce drużynowo w II Turnieju Piłki Nożnej Jantar Cup 2017 w Kołobrzegu

- II miejsce drużynowo w II Turnieju Orlików w piłce nożnej w Płotach

- III miejsce w XIV Wiosennym Turnieju Tańca Sportowego w Kamieniu Pomorskim w klasie D

- III miejsce w Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w Dziwnowie w klasie D

- IV miejsce w XV Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych w klasie E

- IV miejsce w Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza Wolina

- V miejsce w XV Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych w klasie D

- VI miejsce w Pucharze Województwa Zachodniopomorskiego w tańcach sportowych w Lipianach

- VI miejsce drużynowo w Turnieju Piłki Nożnej w Dźwirzynie

- XIII miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w biegu na 600 m - opiekun: Paweł Pietrasik

- II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w piłce nożnej - opiekun: Mateusz Matecki

Wiktoria Woroniecka – kl. IV KSP

- 74. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Polskiego Związku Tenisowego do lat 12.

- I miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego „Skrzatów” w Szczecinie w tenisie ziemnym w grze pojedynczej

- I miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego „Skrzatów” w Szczecinie w tenisie ziemnym w grze podwójnej

- I miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego „Skrzatów i Skrzatek” w Szczecinie w tenisie ziemnym w grze podwójnej

- II miejsce w Pucharze Family Tenis Camp w Karpaczu w tenisie ziemnym w grze pojedynczej

- II miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego „Skrzatów” w Szczecinku w tenisie ziemnym w grze pojedynczej

- II miejsce w Playme Cup By Prince 2017 w Poznaniu w tenisie ziemnym w grze pojedynczej

- II miejsce w Pucharze Agnieszki Radwańskiej w Poznaniu w tenisie ziemnym w grze pojedynczej

- III miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego „Skrzatek” w Szczecinie w tenisie ziemnym w grze pojedynczej

- III miejsce w XVI Gryfickim Crossie Mikołajkowym

- IV miejsce w Pucharze Family Tenis Camp w Karpaczu w tenisie ziemnym w grze pojedynczej

- IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego „Skrzatów” w Szczecinie w tenisie ziemnym w grze pojedynczej

 

Jędrzej Majdziński – kl. VI KSP

- IV miejsce drużynowo w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Czaplinku

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w biegach przełajowych w Gryficach - opiekun: Mateusz Matecki

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w biegach przełajowych w Płotach - opiekun: Mateusz Matecki

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w biegach przełajowych w Trzebiatowie - opiekun: Mateusz Matecki

- rekordzista szkoły w biegu na 60 m z wynikiem 8 sek 10 setnych sek

- V miejsce drużynowo w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Rewalandia w Rewalu

- najlepszy bramkarz Ligi Młodzika


Łukasz Borowski – kl. VII KSP

- VII miejsce i tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Olimpus" z fizyki - opiekun: Halina Woźniak

- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” - opiekun: Katarzyna Pietrzak

- finalista wojewódzkiego konkursu matematycznego - opiekun: Katarzyna Pietrzak

- szkolny omnibus Ogólnopolskich Olimpiad „Olimpus” 2018

 

Mateusz Studziński – kl. VII KSP

- I miejsce w XII Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w kategorii 14-15C w tańcach standardowych i awans do klasy B

- I miejsce w XII Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w kategorii 14-15C w tańcach latynoamerykańskich i awans do klasy B

- I miejsce w Cracov Open Dance Championships w Wieliczce w kategorii 14-15C w tańcach latynoamerykańskich

- I miejsce w Cracov Open Dance Championships w Wieliczce w kategorii 14-15C w tańcach standardowych

- II miejsce w XXI Turnieju Tańca w Wolinie w kategorii 12-13C w tańcach latynoamerykańskich

 

Natalia Krupa – kl. IIa gim.

- IX miejsce i tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Olimpus” 2018 z języka polskiego - opiekun: Beata Bresler

- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Potyczki matematyczne” - opiekun: Katarzyna Pietrzak

- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego - opiekun: Beata Bresler

- II miejsce w turnieju Tańca Towarzyskiego w Lipianach w tańcach latynoamerykańskich

- II miejsce w turnieju Tańca Towarzyskiego w Lipianach w tańcach standardowych

- III miejsce w Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w Dziwnowie w tańcach standardowych

- III miejsce w Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w Dziwnowie w tańcach latynoamerykańskich

- III miejsce w Turnieju Tańca Sportowego „Perła Bałtyku Open” w Międzyzdrojach w tańcach standardowych

- III miejsce w Turnieju Tańca Sportowego „Perła Bałtyku Open” w Międzyzdrojach w tańcach latynoamerykańskich

- III miejsce w Turnieju Tańca Sportowego w Kamieniu Pomorskim w tańcach latynoamerykańskich

- III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w piłce nożnej w Świnoujściu

- IV miejsce w Turnieju Tańca Sportowego w Kamieniu Pomorskim w tańcach standardowych

- V miejsce w Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych w tańcach standardowych

- V miejsce w Turnieju Tańca Towarzyskiego w Kołobrzegu w tańcach latynoamerykańskich

 

Łucja Siniowska – kl. IIa gim.

- XI miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Olimpus” 2018 z języka polskiego - opiekun: Beata Bresler

- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Potyczki matematyczne” - opiekun: Katarzyna Pietrzak

- wyróżnienie w XVI Konkursie Literackim „Dziękuję, że tworzysz” - opiekun: Beata Bresler

 

Jakub Bęgowski – kl. III gim.

- finalista wojewódzkiego konkursu z biologii - opiekun: Elżbieta Paździor
- finalista wojewódzkiego konkursu z historii - opiekun: Piotr Kleban
- finalista wojewódzkiego konkursu z wiedzy o społeczeństwie - opiekun: Piotr Kleban

szkolny omnibus Ogólnopolskich Olimpiad „Olimpus” 2018

- II miejsce w XVI Konkursie Literackim „Dziękuję, że tworzysz” - opiekun: Beata Bresler
 

Eryk Czerwiński – kl. III gim.

- II miejsce w IX edycji gminnego konkursu „Mamy Talenty”

 

Marcelina Lewandowska – klasa III gim.

- III miejsce w IX edycji gminnego konkursu „Mamy Talenty”

 

Alicja Peitler – kl. III gim.

- kadrowiczka województwa zachodniopomorskiego U-16 w piłce nożnej

- półfinalistka drużynowo Pucharu Polski piłki nożnej kobiet

- I miejsce drużynowo w Turnieju Piłki Nożnej U-19 w Gryfinie

- I miejsce drużynowo w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Międzyzdrojach

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w biegach przełajowych w Trzebiatowie - opiekun: Mateusz Matecki

- II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w koszykówce w Gryficach  - opiekun: Mateusz Matecki

- III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w piłce nożnej w Świnoujściu  - opiekun: Mateusz Matecki

- III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w piłce siatkowej  - opiekun: Mateusz Matecki

- II miejsce w III lidze województwa zachodniopomorskiego w piłce nożnej kobiet

 

Antoni Peitler – kl. III gim.

- VI miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w biegach przełajowych w Płotach  - opiekun: Mateusz Matecki

- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w biegach na dystansie 1500 m w Trzebiatowie  - opiekun: Mateusz Matecki

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w biegach na dystansie 2000 m w Płotach - opiekun: Mateusz Matecki

- IV miejsce drużynowo w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Gryfinie

- rekordzista szkoły w biegu na 400 m z wynikiem 59 sek 49 setnych sek

- VII miejsce w biegu w kategorii open na 6 km w Świerznie
 


 

Ogłoszenia

Kontakt

  • Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II
    ul. Kościuszki 2
    72-346 Pobierowo
  • 91 386 42 00

Galeria zdjęć